Розподіл обов’язків серед працівників кафедри


п/п
Обов’язки
по кафедрі
Відповідальний
працівник
1 Навчальні плани, навантаження, додатки до дипломів Коваль Вадим Петрович
Костик Любов Миколаївна
2 Розподіл навантаження по викладачах для складання розкладу (2 рази на рік) Коваль Вадим Петрович
3 Звіти про виконання навчальної роботи кафедри (2 рази на рік) Костик Любов Миколаївна
Береза Ніна Григорівна
4 Графік відпусток, ведення табелів (лікарняні, відрядження) Береза Ніна Григорівна
5 Інформування працівників кафедри про робочі та вихідні дні (через Viber) Панчишин Іванна Павлівна
6 Введення в АСУ рейтингу працівників кафедри (2 рази на рік) Наконечний Мирослав Степанович
7 Введення в АСУ відомостей навчальних дисциплін та практик Панчишин Іванна Павлівна
Гетманюк Володимир Іванович
Концограда Тетяна Анатоліївна
8 Секретар екзаменаційної комісії (бакалаври, іноземці) Бендерська Ірина Ігорівна
9 Секретар екзаменаційної комісії (магістри) Коцюрко Роман Володимирович
10 Табеля погодинної оплати праці (іноземці) Панчишин Іванна Павлівна
11 Діловодство Береза Ніна Григорівна
12 Протоколи засідань кафедри Белякова Ірина Володимирівна
13 Робота з іноземними студентами Козак Катерина Миколаївна
14 Реклама кафедри та спеціальності Коцюрко Роман Володимирович
15 Ведення журналу відкритих занять та взаємовідування Вакуленко Олександр Олексійович
16 Розклади Бендерська Ірина Ігорівна
17 Освітні програми Гетманюк Володимир Іванович
18 Сайт кафедри Хомишин Віктор Григорович
19 Сторінка кафедри на сайті ТНТУ Поталіцин Сергій Юрійович
20 Сторінка кафедри у Facebook Коцюрко Роман Володимирович
Хомишин Віктор Григорович
21 Відеоканал кафедри на YouTube Коцюрко Роман Володимирович
22 Профіль кафедри у Google Scholar Наконечний Мирослав Степанович
23 Тематичні екскурсії Оробчук Богдан Ярославович
Хомишин Віктор Григорович
Козак Катерина Миколаївна
24 Дні факультету, розважальні заходи Оробчук Богдан Ярославович
25 Студентські олімпіади зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» Хомишин Віктор Григорович
26 Студентські олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» Сисак Іван Михайлович
27 Студентські олімпіади із «Загальної електротехніки» Куземко Наталія Анатоліївна
28 Забезпечення функціонування лабораторій кафедри Липовецький Микола Миколайович
Гетманюк Володимир Іванович
Левицький Андрій Михайлович
Натяга Володимир Миколайович
29 Наукові пікніки, виставки Зінь Мирослав Михайлович
Вакуленко Олександр Олексійович
Белякова Ірина Володимирівна
Закордонець Володимир Савич
30 Профорієнтаційна робота серед випускників шкіл, коледжів, профтехучилищ Бабюк Сергій Миколайович
Коваль Вадим Петрович
Осадца Ярослав Михайлович
Чубатий Юрій Олегович
(інші – за потребою)
31 Робота у приймальній комісії Три бригади, які працюють сезон через два