ДНІ ФАКУЛЬТЕТУ

День факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії

29 листопада 2018 року політехніки святкували День факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії. З цієї нагоди в актовій залі освітньо-мистецького центру «Політехнік» відбувся концерт. Відкрив свято декан факультету, к.т.н., доцент Яськів Володимир Іванович, який радо привітав колектив та подякував за сумлінну працю. За активну участь у житті факультету кращим студентам декан факультету вручив грамоти. Впродовж двогодинної програми не лише студенти, а й викладачі дивували жартами, флешмобами, співами та танцями. Чарівна музика, яскраві номери, різноманітні жанри, сюрпризи, веселі обличчя тих, хто був на сцені, посмішки, хвилі спогадів про студентське життя, почуття гордості та причетності до добрих справ факультету в різні періоди його існування поєднали всіх тих, хто був у залі, піднесеним, святковим настроєм. Приємним подарунком для винуватців свята став показовий номер від вихованців школи Бразильського Джиу-джитсу Тернопіль «Ахіллес».


День факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії

25 травня 2017 року в НСОЦ «Політехнік» за участі студентів, викладачів, працівників та підтримки студентського профкому ТНТУ відбувся День факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії.


День електромеханічного факультету

24 листопада 2015 року за участі студентів, викладачів, працівників та підтримки студентського профкому ТНТУ відбувся День електромеханічного факультету. Концерт проходив в актовому залі НСОЦ «Політехнік». Свої таланти на сцені проявили кращі студенти факультету. До поздоровлень і концертної програми приєднались студенти інших факультетів та навчальних закладів. Самі найактивніші та найрозумніші студенти факультету були нагороджені відзнаками від деканату. Колектив факультету отримав поздоровлення від адміністрації університету. Святкування було цікавим, веселим і захоплюючим.