МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Міжнародна співпраця

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (ТНТУ) — вищий навчальний заклад, який визнаний міжнародними освітніми організаціями, активний член Європейської асоціації університетів (EUA), мережі Вищих інженерних шкіл Франції «n+i», учасник Magna Charta Universitatum, міжнародної учасник Балтійської програми університетів (BUP), Асоціації наукових та технічних бібліотек університетів (IATUL). На даний час ТНТУ ім. І. Пулюя працює за прямими договорами з 70 закордонними університетами з 21 країни. В ТНТУ функціонують 11 міжнародних освітніх центрів: СІSСО, VUE, Schneider Еіесtrіс, Місrosoft ІТ, АСКОН, QNX Software Systems, SUN Microsystems, ІВМ, STMicroelectronix, D-Link, С++.

Значну увагу в ТНТУ приділяють навчанню іноземних студентів. В університеті навчаються 270 іноземців, у тому числі англійською мовою навчання, з яких 90 представляють Нігерію, 34 — Зімбабве, 21 — Р Конго та ДР Конго, 21 — Єгипет, 13 — Намібію, 6 — Пакистан, 5 — Камерун, 4 — Кенію, 4 — Судан, 3 — Марокко, 3 — Анголу, 3 — країни Європи, 3 — країни Азії, 43 — інші країни Африки.

В університеті на комерційних засадах функціонує Центр іноземних мов для поглибленого вивчення англійської, німецької, французької та польської мов. Це дозволяє щороку понад 120 студентам ТНТУ приймати участь у міжнародних молодіжних програмах обміну та проходити стажування й практику на підприємствах у Великобританії, США, Франції, Німеччини, Польщі.

В ТНТУ активно використовують дистанційну форму навчання. Зокрема, за кордоном створюються локальні центри дистанційного навчання. Такі центри вже функціонують на базі Технологічного університету Таджикистану, Українського культурного Центру в штаті Мічиган (м. Воррен, США). У процесі створення центри дистанційного навчання в Словенії, Португалії та Канаді.

Джерело: сайт ТНТУ.