УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДАХ З ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Олімпіада зі спеціальності «Енергетичний менеджмент»
2018-2019 н.р.

15 - 17 квітня 2019 року студенти факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Баюн Максим Павлович, Герман Дмітрій Олександрович та Романишен Олег Валерійович взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту, що проходив у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського. На привеликий жаль, цьогоріч обійшлося без призових місць. Проте кафедра електричної інженерії щиро вдячна нашим студентам за сміливість і відвагу, за волю до перемоги, за віру в успіх. Досвід участі у цій олімпіаді вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Відповідальними за підготовку студентів до олімпіади та поїздку на олімпіаду є асистент кафедри електричної інженерії Хомишин Віктор Григорович та кандидат технічних наук, доцент Козак Катерина Миколаївна.


Олімпіада зі спеціальності «Енергетичний менеджмент»
2017-2018 н.р.

23 - 25 квітня 2018 року студенти факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Кондратюк Олег Сергійович (гр. ЕТ-42), Герин Андрій Тарасович (гр. ЕТ-41) та Палиця Микола Андрійович (гр. ЕТ-41) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту, що проходив у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського. Журі визначало переможців в особистому та командному заліку. В особистому заліку Кондратюк Олег отримав грамоту за нестандартний підхід до вирішення конкурсного завдання. Відповідальними за підготовку студентів до олімпіади, поїздку на олімпіаду, організацію та її проведення є асистенти кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту Хомишин Віктор Григорович та Коцюрко Роман Володимирович. Вітаємо нашу команду та бажаємо їм подальших творчих та наукових досягнень.


Олімпіада зі спеціальності «Енергетичний менеджмент»
2016-2017 н.р.

24 - 26 квітня 2017 року студенти факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Веремейчик Артем Павлович (гр. ЕТ-42), Ксьондзик Ірина Михайлівна (гр. ЕТ-42) та Кузик Ілля Романович (гр. ЕТ-42) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту, що проходив у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського. Журі визначало переможців в особистому та командному заліку. В особистому заліку Ксьондзик Ірина отримала диплом за оригінальність розв’язку конкурсного завдання. Команда нашого університету зайняла 3 місце з поміж 13 провідних ВНЗ України, які приймали участь в олімпіаді, поступившись лише Київській та Харківській політехніці. Відповідальним за підготовку студентів до олімпіади, поїздку на олімпіаду, організацію та її проведення є асистент кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту Хомишин Віктор Григорович. Вітаємо нашу команду з перемогою.


Олімпіада зі спеціальності «Енергетичний менеджмент»
2015-2016 н.р.

18 - 20 квітня 2016 року студенти факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Герега Олександр (гр. ЕТ-41), Герега Степан (гр. ЕТ-41) та Яріш Володимир (гр. ЕТ-41) прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту, що проходив у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». Журі визначало переможців в особистому та командному заліку. В особистому заліку Герега Степан зайняв 2 місце. Команда нашого університету зайняла також 2 місце з поміж 11 провідних ВНЗ України, що приймали участь в олімпіаді, поступившись лише Київській політехніці. Цьогоріч спонсори олімпіади були щедрими й підготували студентам чудові подарунки. Відповідальним за підготовку студентів до олімпіади та поїздку на олімпіаду є асистент кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту Хомишин Віктор Григорович. Вітаємо наших переможців.


Олімпіада зі спеціальності «Енергетичний менеджмент»
2014-2015 н.р.

20 - 22 квітня 2015 року студенти електромеханічного факультету Стасюк Олена (гр. ЕТ-41), Бабанін Сергій (гр. ЕТ-41) та Сукманюк Сергій (гр. ЕС-41) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту, який проходив у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». Команда нашого університету зайняла 4 командне місце. Підготовкою студентів до олімпіади займався асистент кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту Хомишин Віктор Григорович. Вітаємо студентів та бажаємо їм подальших наукових та творчих успіхів.


Олімпіада зі спеціальності «Енергетичний менеджмент»
2013-2014 н.р.

14 - 16 квітня 2014 року студенти електромеханічного факультету Білінський Василь (гр. ЕМ-41), Бурмака Віталій (гр. ЕМ-41) та Дячук Олександр (гр. ЕМ-41) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з енергетичного менеджменту для напряму підготовки «Електротехніка та електротехнології», який проходив у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». За виявленні знання та належний рівень підготовки наші студенти були нагороджені грамотами ректора НТУ України «Київський політехнічний інститут» Згуровського М.З. Наші щирі вітання студентам, а також асистенту кафедри енергетичного менеджменту Хомишину Віктору Григоровичу, який готував цих студентів до олімпіади.


Олімпіада зі спеціальності «Енергетичний менеджмент»
2012-2013 н.р.

22 - 24 квітня 2013 року на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» проводилась Всеукраїнська студентська олімпіада з енергетичного менеджменту. В олімпіаді прийняли участь 11 провідних ВНЗ України. За три дні олімпіади учасники провели основний тур змагання, відвідали технічний музей НТУУ «КПІ» та музей космонавтики. Наш університет на олімпіаді представляли студенти 4 курсу електромеханічного факультету Козбур Ірина Миколаївна, Брашко Михайло Вікторович та Юнік Тетяна Сергіївна. Журі визначало переможців в особистому та командному заліку. В особистому заліку Юнік Тетяна зайняла 2 місце, в командному заліку наш університет посів 4 місце. Спонсори олімпіади підготували чудові подарунки студентам та викладачам ВНЗ. Підготовкою студентів до олімпіади займався асистент кафедри енергозбереження та енергетичного менеджменту Хомишин Віктор Григорович.