УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДАХ З ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Олімпіада зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»
2018-2019 н.р.

23 - 25 квітня 2019 року на базі кафедри «Електропостачання промислових підприємств» Запорізького національного технічного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання». В олімпіаді взяли участь 84 учасники, які представляли 22 вищих навчальних заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України. Наш університет представляли магістри спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Саханевич Борис та Александрук Роман. Готували студентів до олімпіади працівники кафедри електричної інженерії: доц. Сисак І.М., доц. Буняк О.А., ст. викладач Вакуленко О.О., ст. викладач Оліярник П.М., доц. Бабюк С.М., доц. Оробчук Б.Я. За результатами олімпіади наші студенти здобули І командне місце і нагороджені грамотами оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади. Також в рамках проведення олімпіади студенти відвідали музей техніки Богуслаєва. Вітаємо талановитих студентів університету та бажаємо їм натхнення й успіхів у подальшій науковій діяльності.


Олімпіада зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»
2017-2018 н.р.

24 - 27 квітня 2018 року на базі кафедри електропостачання промислових підприємств Запорізького національного технічного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання». В олімпіаді взяли участь 70 учасників, які представляли 24 вищих навчальних заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України. Наш університет представляли магістри спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Свідніцький Микола та Чомко Тарас. Готували студентів до олімпіади працівники кафедри електричної інженерії: доц. Сисак І.М., доц. Буняк О.А., доц. Оробчук Б.Я., доц. Бабюк С.М., ст. викладач Вакуленко О.О., ст. викладач Оліярник П.М. За результатами олімпіади команда нашого університету здобула ІІІ місце і нагороджена грамотами оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади. Також наші студенти відвідали з екскурсією Дніпровську ГЕС, історико-культурний комплекс «Запорізька Січ» та музей техніки Богуслаєва. Вітаємо талановитих студентів університету та бажаємо їм натхнення й успіхів у подальшій науковій діяльності.


Олімпіада зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»
2016-2017 н.р.

25 - 27 квітня 2017 року в Запорізькому національному технічному університеті проходила Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання». В Олімпіаді змагалися студенти з 21 вищого навчального закладу України, серед яких і студенти-магістри факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії ТНТУ ім. І.Пулюя: Герасимів Василь, Гундерчук Володимир, Яріш Володимир. Готували студентів до змагань доцент Сисак І.М., ст. викладач Оліярник П.М., ст. викладач Вакуленко О.О. Приємно відзначити, що за результатами змагань перемогу виборов студент 5-го курсу Герасимів Василь, здобувши диплом другого ступеня, а команда нашого університету нагороджена грамотами оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади. Як розповіли студенти факультету, організатори провели для гостей з Тернополя знайомство з містом, зокрема відвідали «Музей техніки Богуслаєва», знамениту Дніпровську ГЕС та інші відомі місця Запоріжжя. Вітаємо наших студентів та бажаємо їм натхнення й успіхів у подальшій науковій діяльності.


Олімпіада зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»
2015-2016 н.р.

26 - 28 квітня 2016 року в Одеському національному політехнічному університеті на базі «Інституту електромеханіки та енергоменеджменту» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання», участь в якому взяло 12 університетів України. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на олімпіаді представили студенти факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії: Братковський Назарій (гр. ЕТ-41), Гундерчук Володимир (гр. ЕТ-41) та Романович Дмитро (гр. ЕТ-42). Учасники розв’язували завдання з таких фахових дисциплін як «Системи електропостачання», «Електромагнітні перехідні процеси», «Основи релейного захисту та автоматизації енергосистем», «Математичні задачі енергетики». Варто відмітити, що наші студенти достойно виступили на олімпіаді і були нагороджені грамотами ректора Одеського національного політехнічного університету за високий рівень проявлених знань. Вітаємо студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Назарія Братковського, Володимира Гундерчука та Дмитра Романовича із професійними досягненнями та бажаємо їм успіхів на шляху до підкорення наукових вершин.


Олімпіада зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»
2014-2015 н.р.

21 - 22 квітня 2015 року в Одеському національному політехнічному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання». Наш університет на цьому етапі олімпіади представляли студенти електромеханічного факультету — Сергій Кушнірук та Віктор Лісняк. Студенти ТНТУ ім. І.Пулюя успішно справилися з поставленими завданнями і були нагороджені грамотами від ректора Одеського технічного вишу за високий рівень проявлених знань. Вітаємо студентів зі ще однією сходинкою здобутків в житті нашого університету.


Олімпіада зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»
2013-2014 н.р.

2 - 4 квітня 2014 року в Одеському національному технічному університеті на базі «Інституту електромеханіки та енергоменеджменту» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2013-2014 навчального року зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання». Честь нашого університету на цій олімпіаді захищали студенти електромеханічного факультету Лісняк Віктор (гр. ЕЕ-41) та Кушнірук Сергій (гр. ЕЕ-41), які зайняли 5-е загальнокомандне місце та були нагороджені грамотами ректора Одеського національного технічного університету за високий рівень проявлених знань. Наші щирі вітання студентам, а також викладачам, які готували цих студентів: асистенту кафедри енергетичного менеджменту Івасечку Р.Р. та доценту кафедри систем електроспоживання та комп’ютерних технологій у електроенергетиці Оробчуку Б.Я.