ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 141 - ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА ТА 05.09.07 - СВІТЛОТЕХНІКА ТА ДЖЕРЕЛА СВІТЛА

Захист дисертації Бурмаки Віталія Олександровича

30 вересня 2020 року відбувся захист дисертації Бурмаки Віталія Олександровича на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.
Тема роботи: «Підвищення енергоефективності суміщеного освітлення будівель з врахуванням енергетичного балансу приміщень».
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Тарасенко Микола Григорович.
Урочисте вручення диплому доктора філософії ректором університету відбулося 30 грудня 2020 року.


Захист дисертації Філюка Ярослава Олександровича

23 травня 2019 року відбувся захист дисертації Філюка Ярослава Олександровича на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла.
Тема роботи: «Світлотехнічні установки з автономним живленням».
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Андрійчук Володимир Андрійович.


Захисти дисертацій Поталіцина С.Ю. та Наконечного М.С.

23 червня 2016 року відбулися захисти дисертацій Поталіцина Сергія Юрійовича та Наконечного Мирослава Степановича на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла.
Тема роботи Поталіцина С.Ю.: «Розробка науково-технічних основ впровадження компактних люмінесцентних ламп в системи зовнішнього освітлення».
Тема роботи Наконечного М.С.: «Моделювання та розрахунок процесів у планарних індуктивних елементах для електронної пускорегулювальної апаратури люмінесцентних ламп».
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Андрійчук Володимир Андрійович.


Захист дисертації Козак Катерини Миколаївни

25 грудня 2014 року відбувся захист дисертації Козак Катерини Миколаївни на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла.
Тема роботи: «Системний підхід до оцінки енергоефективності джерел світла та освітлювальних установок».
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Карпінський Микола Петрович.


Захист дисертації Сисака Івана Михайловича

25 грудня 2013 року відбувся захист дисертації Сисака Івана Михайловича на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла.
Тема роботи: «Регулювання потужності розрядних джерел світла високочастотними електронними пускорегулювальними апаратами».
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент Лупенко Анатолій Миколайович.


Захист дисертації Костик Любов Миколаївни

11 грудня 2008 року відбувся захист дисертації Костик Любов Миколаївни на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла.
Тема роботи: «Моделювання опромінювальних установок для світлокультури рослин та оцінка їх ефективності».
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Андрійчук Володимир Андрійович.