Вогні вічної пам'яті освітлюють імена тих, хто колись переступив поріг кафедри Електричної інженерії аби здобути знання, навики та вміння, аби розвиватись та вдосконалюватись, аби влаштувати своє життя та реалізовувати свої плани та мрії, аби, зрештою, стати фахівцем-енергетиком та працювати на благо країни. Але вже сьогодні, у вирі подій новітньої Україно-російської війни, їхня доля розпорядилась по-іншому. Захищаючи волю та незалежність українського народу, на превеликий жаль, їх юні та молоді серця вже відійшли у вічність та приєднались до пантеону борців за Незалежність та Героїв Небесної Сотні .

Їхні вчинки стали не лише актом мужності, але й виразом невичерпної любові до рідної землі. На фоні випробувань війни вони віддавали найцінніше - своє життя. Нехай їхні імена завжди лунають як символ непохитної віри в свободу та гідність, а їхній подвиг завжди буде нагадувати про важливість захисту національних цінностей.


Full name

Ірзайкін
Микола Валентинович

20.02.1988 — ✞ 09.02.2024

Випускник 2010 року спеціальності `Енергозбереження та енергетичний менеджмент`

Від гострої серцево-легеневої недостатності перестало битись серце Миколи Ірзайкіна, військовослужбовця, колишнього випускника Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, який з відзнакою закінчив магістратуру на кафедрі енергозбереження та енергетичного менеджменту.

Мобілізований лише на початку місяця, Микола Ірзайкін проходив навчання на посаду курсанта навчального взводу відповідної військової частини.

Висловлюємо свої щирі співчуття Родині та Близьким.

Дякуємо за готовність захищати Україну!

Вічная пам’ять!

Пов'язані новини у масмедіа


some title
Попрощалися з тернополянином, який помер на 9 день мобілізації: що кажуть рідні

У Тернополі поховали 35-річного Миколу Ірзайкіна, який помер на 9 день з часу мобілізації від гострої легенево-серцевої недостатності.


some title
У Тернополі військовий помер на дев’ятий день після мобілізації: у ТЦК назвали причину

Солдат Ірзайкін перебував у навчальному центрі. У Тернополі військовий помер через дев’ять днів після мобілізації. Про смерть солдата Миколи Ірзайкіна 9 лютого...Full name

Скакун
Олег Ігорович

1991 — ✞ 04.01.2024

Випускник 2017 року спеціальності `Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка`

Невелике село Грибова на Лановеччині стурбоване черговою трагічною втратою. На Запоріжжі загинув Олег Скакун, якому було всього 32 роки.

Про непоправну втрату повідомила Лановецька міська рада:

«На Запоріжжі втратили життя мешканець с. Грибова, Скакун Олег Ігорович, народжений 1991 року. Життя старшого солдата припинилося 4 січня через мінометний обстріл в районі населеного пункту Вербове Запорізької області.

Сумуючи, вклоняємо голови перед світлою пам'яттю Героя! Висловлюємо щирі співчуття його рідним!» – говориться в оголошенні.

СКАКУН Олег Ігорович (1991, с. Грибова, нині Кременецького району Тернопільської області) — український військовик. Старший солдат, який втратив життя 4 січня 2024 року, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Вербове Запорізької області.

Церемонія похорону відбулась 13 січня у рідному селі.

У знак вшанування пам'яті загиблого військовослужбовця Олега Скакуна, у Лановецькій міській територіальній громаді 12–13 січня 2024 року оголошено Днями жалоби.

Пов'язані новини у масмедіа


some title
Скакун Олег Ігорович

Старший солдат. Загинув 4 січня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Вербове Запорізької області.


some title
Кривава війна забрала життя воїна з Тернопільщини Скакуна Олега (ФОТО)

Сумну звістку повідомила Лановецька міська рада. "На Запоріжжі загинув військовослужбовець з Лановецької громади...


some title
Невимовна втрата

Захищаючи Україну, загинув наш Воїн — Олег Скакун, випускник кафедри електричної інженеріїFull name

Королівський
Анатолій Анатолійович

02.01.1992 — ✞ 03.11.2023

Випускник 20__ року спеціальності `___________`

Третього листопада 2023 року виконуючи бойове завдання на Луганщині, загинув 31-річний військовий Королівський Анатолій Анатолійович. Королівський Анатолій Анатолійович

Народився військовик 2 січня 1992 року в селі Воробіївка (Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область). Навчався в Тернополі, тут влаштувався на роботу та створив сім'ю. З моменту мобілізації 5 вересня 2022 року служив у місті Житомир та пройшов навчання у Великобританії.

Трагічно загинув 3 листопада 2023 року, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області. Поховання героя відбулося 23 грудня на Алеї Героїв Микулинецького кладовища міста Тернопіль.

Королівський залишив дружину, матір, двоє дітей та три сестри.

Могила Анатолія Королівського на Микулинецькому кладовищі, лютий 2024 року

Пов'язані новини у масмедіа


some title
КОРОЛІВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Навчався в Тернополі, згодом там влаштувався на роботу й створив сім’ю. Мобілізований 5 вересня 2022 року. Служив у м. Житомир, пройшов навчання у Великобританії.


some title
"Мав багато планів на майбутнє": у боях за Україну загинув батько двох дітей, який проходив навчання в Британії

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув воїн з Тернопільщини Анатолій Королівський, який проходив навчання у Великій Британії. Свій останній бій він...


some title
На Луганщині загинув 31-річний Герой із Кам'янеччини

Пішов так, як йдуть усі справжні Воїни — при виконанні бойового завдання на Луганщині, звільняючи свою рідну землю від окупанта.


some title
У боях з російськими окупантами загинули троє військових з Хмельниччини

3 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув 31-річний військовий Королівський Анатолій Анатолійович, повідомили у Дунаєвецькій громаді.


some title
У Тернополі прощаються з воїном Анатолієм Королівським

У Тернополі прощаються з воїном Анатолієм Королівським. Найщиріші співчуття рідним та близьким Героя. Вічна та світла пам’ять!Full name

Польний
Тарас Вікторович

27.12.1989 — ✞ 30.06.2023

Випускник 2017 року спеціальності `Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка`

Загинув 30 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Тарас народився й виріс у Тернополі. Тут пройшло його дитинство. Усе життя займався улюбленою справою — вивчав техніку, працював з нею, досліджував. У рідному місті працював на залізниці електриком.

У перші дні повномасштабного вторгнення він вирішив, що його основним обов’язком є захист Батьківщини. Добровільно пішов на службу у роту охорони при військкоматі, згодом його перенаправили на схід. Воїну було 34. Знайомі згадують Тараса, як доброго та веселого хлопця, який обожнював футбол, спорт та риболовлю.

Тарас був світлим та позитивним воїном. У Тернополі в останню дорогу провели військового Тараса Польного. Чоловік захищав Україну з перших днів повномасштабної війни. Загинув влітку на Донеччині, проте можливість попрощатися із захисником з’явилася лише тепер.

Могила Тараса Польного на Микулинецькому кладовищі, лютий 2024 року

Фото Тараса у війську

Тарас разом з донечкою

Пов'язані новини у масмедіа


some title
Тернопіль прощається із захисником Тарасом Польним (Фото/Відео)

У п’ятницю, 6 жовтня, Тернопіль прощається з загиблим захисником. Тарас Польний до останнього боронив свою країну, але його життя обірвалось...


some title
Загинув ще влітку: із воїном-тернополянином Тарасом Польним попрощалися у Тернополі

Був світлим та позитивним воїном. У Тернополі в останню дорогу провели військового Тараса Польного...


some title
У Тернополі прощалися із захисником Тарасом Польним, який загинув ще 30 червня

Був світлим та позитивним воїном. У Тернополі в останню дорогу провели військового Тараса Польного...


some title
У Тернополі поховали Героя Тараса Польного

Він був вірним другом, вдячним сином, люблячим чоловіком та батьком маленької донечки. А ще — патріотом рідної країни...


some title
Присвоєння звання "Герой України"(посмертно) військовослужбовцю...

Присвоєння звання "Герой України"(посмертно) військовослужбовцю, солдату Збройних Сил України Польному Тарасу Вікторовичу, який загинув 30 червня 2023 року в...Full name

Щирба
Тарас Михайлович

20.07.1985 — ✞ 29.11.2022

Випускник 2007 року спеціальності електротехнічні системи електроспоживання

Тарас Щирба був працівником КП «Тернопільміськсвітло». У нього залишилась дружина та троє неповнолітніх дітей. Боєць віддав своє життя заради свободи й мирного неба над Україною. Він назавжди залишиться у пам`яті тих, хто його знав, мужнім сином українського народу, відважним воїном та справжнім захисником. Шана та вічна пам’ять Герою! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі! Не забудемо його подвиг та героїзм!

У коментарях у соцмережі — сотні дописів зі словами співчуття. Юрій Констанкевич пише: Господи, я не можу повірити... Михайло Михайлович, щирі співчуття Вам і рідним, Вічна пам`ять Героєві Тарасу і Царство Небесне. Marynovska Halyna висловлює співчуття: Вічна пам‘ять та Слава відважному воїну. Розділяємо біль з рідними та близькими Героя схиляємо голову в глибокій скорботі та молитві Сили Вам пережити цю непоправну втрату. Нехай Господь прийме Героя у свої обійми , втамує біль і заповнить пустку в серцях батьків і рідних . Світла пам‘ять і вічна шана Герою Катерина Гордзій пише: Схиляю голову в скорботі...Цвіт Ясний гине...Царство Небеснеє і Вічная пам`ять...Щирі співчуття рідним... Ольга Зарічна Михалик співчуває: Співчуття батькам та рідним , Божої підтримки пережити вам це горе а Тарасу вічна пам'ять нехай з Богом спочиває!

Могила Тараса Щирби на Микулинецькому кладовищі, лютий 2024 року

Пов'язані новини у масмедіа


some title
У боях на Донеччині загинув тернополянин Тарас Щирба

Співчуття з приводу загибелі тернополянина, солдата Тараса Щирби висловив міський голова Сергій Надал. "— Тернопіль знову у скорботі...


some title
Президент вручив паспорт 14-річному тернополянину, сину загиблого Героя Тараса Щирби

З нагоди Дня Української Державності Президент України Володимир Зеленський вручив паспорти громадянина України 16 юним українцям, які досягли 14-річного віку...Full name

Мельник
Дмитро Петрович

08.11.1979 — ✞ 15.02.2023

Випускник спеціальності `Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка`

15 лютого ми вшановували першу річницю пам'яті одного з наших найвидатніших випускників - Дмитра Петровича Мельника, молодшого сержанта 105 Оперативно-бойової роти, який очолював 1 відділення 2 взводу 3 стрілецької роти військової частини А7170 Збройних Сил України. Він був відомий під кличкою "Брат" за свою люблячу та міцну підтримку для кожного товариша. Завжди готовий вислухати, допомогти та прикрити. Такими були його дії. У випадку бойового завдання Дмитро, вищий за всіх моральних якостей, віддав своє життя, щоб врятувати товариша від куль ворожого снайпера.

Він був завзятий студент, який отримав дві вищі освіти у галузях "Електротехнічні системи електроспоживання" та "Менеджмент організацій". Працюючи головним інженером у ТзОВ "Елітар", його колеги та друзі пам'ятають про Дмитра як про добру людину та кваліфікованого фахівця з великими амбіціями.

Життя Дмитра було наповнене щастям. Він мав кохану дружину, чудових доньок, багато рідних та друзів. У нього була успішна кар'єра, затишний будинок та сімейний комфорт. Але 24 лютого 2022 року все змінилося. Він зрозумів, що має захистити найбільше, що має - свою родину. Тому Дмитро узяв зброю та пішов захищати своїх рідних і свою країну.

Дмитро Петрович Мельник - Герой, який своїм життям захищав цілісність наших кордонів, нашу незалежність та нашу ідентичність.

Пов'язані новини у масмедіа


some title
Біографія Мельника Дмитра Петровича

Дмитро Петрович Мельник (8 листопада 1979, с. Серетець, Тернопільська область — 15 лютого 2023, Харківська область) — український...


some title
Захищаючи Україну, загинув тернополянин Дмитро Мельник

Вічна пам'ять, шана і слава Герою... Війна забрала життя Героя з Тернополя Дмитра Мельника. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал...


some title
Мельник Дмитро Петрович

МЕЛЬНИК Дмитро Петрович (08.11.1979, с. Серетець, нині Тернопільського району Тернопільської області — 15.02.2023, Харківська область) — український військовик...


some title
Присвоєння звання Героя України(посмертно) Мельнику Дмитру Петровичу...

Шановний Пане Президенте! Прошу Вас, присвоїти звання Герой України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України, мужньому...