База університету

Кафедра електричної інженерії знаходиться у корпусі №7 Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (м.Тернопіль, вул. Микулинецька 46).

3D екскурсія аудиторіями кафедри електричної інженерії

Кафедра має:

- двадцять чотири лабораторних аудиторій

- чотири навчально-лекційних аудиторій

- два комп’ютерні класи

- чотири приміщення для роботи викладачів кафедри

- дві науково-дослідних лабораторій

- Центр "Енергетик"

В навчальному процесі студентів спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка також використовується аудиторний фонд усіх кафедр факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії.

Забезпечення студентів учбовою літературою та методичними посібниками здійснюється належно оснащеною науково-технічною бібліотекою, фонди якої налічують майже 150 тис. примірників, з яких 110 тис. – це підручники і посібники. Весь фонд НТБ ТНТУ внесений до електронного каталогу, який забезпечує пошук літератури по назві книги, прізвищу автора, видавництву, анотації, авторському коду та УДК. Завдяки електронному каталогу з’явилася можливість з локальної мережі університету та через Інтернет швидко знаходити потрібну літературу, переглядати необхідні розділи, готувати тематичні огляди.

У бібліотеці встановлений сервер, на базі якого організовано домен LIBRARY. Для пошуку працюють 10 комп’ютерів, які за день в середньому обслуговують біля 150 користувачів.

У бібліотеці функціонують читальний зал для стаціонарної роботи (корпус 2, ауд. 58) та електронний читальний зал (корпус 2, ауд. 54).

Для заняття студентів і співробітників університету фізкультурою, а також для підвищення їх спортивної майстерності, в університеті діє культурно-спортивний комплекс “Політехнік”:

- 6 спортивних залів;

- плавальний басейн 5 доріжок по 25 метрів;

- стадіон, баскетбольні і волейбольні майданчики, тенісні корти тощо.

В комплексі створені умови для занять студентів в мистецьких студіях і гуртках. Для організації культурно-масових заходів використовується актовий зал на 800 посадочних місць.

Іногородні студенти на 100% забезпечені гуртожитками, в яких створені всі належні умови для проживання і навчання майже 1000 студентів.